Os 6507 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 7.35 | 9 | |||
Obrnice | 7.39 | 7.39 | 1 | ||
Volevčice | x | 7.48 | 7.48 | ||
Počerady | 7.50 | 7.51 | 1 | ||
Výškov v Čechách | x | 7.54 | 7.54 | ||
Postoloprty | 7.59 | 8.00 | 1 | ||
Lišany u Žatce | 8.05 | 8.06 | 1 | ||
Dolejší Hůrky | x | 8.08 | 8.08 | ||
Tvršice | x | 8.11 | 8.11 | ||
Žatec | 8.15 | 8.16 | 1 | ||
Žatec západ | 8.19 | 201 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster