Os 6474 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 19.13 | 5 | |||
Svádov | x | 19.17 | 19.17 | ||
Valtířov | x | 19.20 | 19.20 | ||
Velké Březno | 19.23 | 19.24 | 2 | ||
Malé Březno nad Labem | x | 19.26 | 19.26 | ||
Těchlovice | x | 19.31 | 19.31 | ||
Boletice nad Labem | 19.36 | 19.36 | 2 | ||
Křešice u Děčína | x | 19.40 | 19.40 | ||
Děčín-Staré Město | x | 19.42 | 19.42 | ||
Děčín východ | 19.47 | 19.50 | 103 | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.54 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia