Os 16521 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 16.29 | 8 | |||
Bílina kyselka | x | 16.38 | 16.38 | ||
Bílina | 16.40 | 16.40 | 1 | ||
Bílina-Chudeřice | x | 16.44 | 16.44 | ||
Světec | 16.46 | 16.46 | 1 | ||
Hostomice nad Bílinou | x | 16.48 | 16.48 | ||
Ohníč | 16.51 | 16.51 | 1 | ||
Lbín | x | 16.56 | 16.56 | ||
Úpořiny | 16.58 | 16.59 | 1 | ||
Velvěty | x | 17.02 | 17.02 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 17.04 | 17.04 | ||
Brozánky | x | 17.06 | 17.06 | ||
Řehlovice | 17.09 | 17.09 | 1 | ||
Stadice | x | 17.11 | 17.11 | ||
Koštov | x | 17.14 | 17.14 | ||
Trmice | 17.18 | 17.18 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 17.23 | 17.23 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.25 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci