Os 16503 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 5.40 | 1 | |||
Bílina-Chudeřice | x | 5.44 | 5.44 | ||
Světec | 5.46 | 5.46 | 1 | ||
Hostomice nad Bílinou | x | 5.48 | 5.48 | ||
Ohníč | 5.51 | 5.51 | 1 | ||
Lbín | x | 5.56 | 5.56 | ||
Úpořiny | 5.58 | 5.59 | 1 | ||
Velvěty | x | 6.02 | 6.02 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 6.04 | 6.04 | ||
Brozánky | x | 6.06 | 6.06 | ||
Řehlovice | 6.09 | 6.09 | 1 | ||
Stadice | x | 6.11 | 6.11 | ||
Koštov | x | 6.14 | 6.14 | ||
Trmice | 6.18 | 6.18 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 6.23 | 6.23 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.25 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci