Vlak 1011 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.50 | 1b | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.43 | 15.44 | 1 | ||
Česká Třebová | 16.18 | 16.19 | 12 | ||
Zábřeh na Moravě | 16.40 | 16.41 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.03 | 17.05 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 17.35 | 17.36 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 18.01 | 18.03 | 1 | ||
Ostrava uhelné nádraží | 18.09 | 18.11 | 803 | ||
Ostrava-Stodolní | 18.14 | 18.15 | |||
Havířov | 18.30 | 18.32 | 6 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.48 | 18.49 | 1 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 18.56 | 18.57 | |||
Čadca | 19.18 | 19.20 | 3 | ||
Žilina | 19.42 | 19.47 | |||
Vrútky | 20.04 |
nejede 24. a 31.12.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci