Vlak 1255 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.08 | 13b | |||
Praha-Libeň | 12.14 | 12.15 | 1 | ||
Kolín | 12.45 | 12.46 | 101 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.04 | 13.05 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 13.31 | 13.32 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 14.00 | 14.01 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.21 | 14.23 | 1 | ||
Přerov | 14.37 | 14.41 | 12a | ||
Hranice na Moravě | 14.59 | 15.00 | 1 | ||
Suchdol nad Odrou | 15.11 | 15.12 | 1 | ||
Studénka | 15.18 | 15.19 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 15.28 | 15.30 | 1 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 15.36 | 15.38 | 1 | ||
Bohumín | 15.44 | 3 |
jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia