Vlak 1249 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 20.08 | ||||
Trnava | 20.32 | 20.34 | |||
Púchov | 21.21 | 21.23 | |||
Považská Bystrica | 21.40 | 21.41 | |||
Bytča | 21.50 | 21.51 | |||
Žilina | 22.05 | 22.15 | |||
Kysucké Nové Mesto | 22.25 | 22.26 | |||
Krásno nad Kysucou | 22.34 | 22.35 | |||
Čadca | 22.46 | 22.49 | 2 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 23.07 | 23.08 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 23.15 | 23.17 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 23.31 | 23.32 | 2 | ||
Bohumín | 23.41 | 23.44 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 23.50 | 23.51 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 23.57 | 6 |
jede od 14.6.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster