Vlak 1231 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.51 | 13b | |||
Praha-Libeň | 6.57 | 6.58 | 1 | ||
Kolín | 7.28 | 7.29 | 101 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.47 | 7.48 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 8.12 | 8.13 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 8.44 | 8.45 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 9.05 | 9.13 | 1 | ||
Přerov | 9.28 | 9.31 | 12a | ||
Hulín | 9.41 | 9.42 | 2 | ||
Otrokovice | 9.50 | 9.51 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 10.00 | 10.01 | 2 | ||
Hodonín | 10.17 | 10.26 | 8a | ||
Břeclav | 10.39 | 10.41 | 2 | ||
Kúty | 10.52 | 11.21 | 1 | ||
Malacky | 11.36 | 11.45 | |||
Bratislava hlavná stanica | 12.09 |
jede od 14.6.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök