Vlak 6741 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 3.50 | 1 | |||
Louny střed | x | 3.52 | 3.52 | ||
Louny město | x | 3.54 | 3.54 | 1 | |
Jimlín | x | 4.00 | 4.00 | ||
Opočno u Loun | x | 4.03 | 4.03 | ||
Touchovice u Loun | x | 4.05 | 4.05 | ||
Hřivice | 4.07 | 4.08 | 1 | ||
Konětopy | x | 4.11 | 4.11 | ||
Solopysky | x | 4.15 | 4.15 | ||
Domoušice | 4.21 | 4.22 | 1 | ||
Mutějovice | 4.28 | 4.29 | 1 | ||
Kounov | x | 4.33 | 4.33 | ||
Svojetín | 4.38 | 4.39 | 1 | ||
Hořesedly | x | 4.44 | 4.44 | 1 | |
Chrášťany | 4.49 | 4.49 | 1 | ||
Rakovník | 5.01 | 1 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök