Vlak 20907 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Varnsdorf - pivovar Kocour | 7.21 | ||||
Varnsdorf staré nádraží | x | 7.23 | 7.23 | 1 | |
Varnsdorf | 7.27 | 7.27 | 3 | ||
Großschönau (Sachs) | 7.31 | 7.32 | 1 | ||
Hainewalde | x | 7.35 | 7.35 | ||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 7.39 | 7.39 | ||
Zittau | 7.44 | 7.45 | 1 | ||
Hrádek nad Nisou | 7.54 | 8.02 | 1 | ||
Chotyně | x | 8.04 | 8.04 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 8.08 | 8.08 | ||
Chrastava | 8.12 | 8.14 | 3 | ||
Chrastava-Andělská Hora | x | 8.16 | 8.16 | ||
Liberec | 8.24 | 111 |
jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy