Os 9966 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + 3xBdmteeo296 + ABfhpvee395 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.32 | 9b | |||
Praha-Smíchov | 19.38 | 19.39 | 2 | ||
Praha-Velká Chuchle | 19.47 | 19.47 | |||
Praha-Radotín | 19.50 | 19.51 | 2 | ||
Černošice | 19.55 | 19.56 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.58 | 19.58 | |||
Všenory | 20.01 | 20.01 | |||
Dobřichovice | 20.03 | 20.04 | 2 | ||
Řevnice | 20.08 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök