Os 9921 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + ABfhpvee395 + 3xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 6.52 | 6 | |||
Dobřichovice | 6.56 | 6.56 | 1 | ||
Všenory | 6.58 | 6.59 | |||
Černošice-Mokropsy | 7.01 | 7.02 | |||
Černošice | 7.04 | 7.04 | |||
Praha-Radotín | 7.08 | 7.09 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 7.12 | 7.12 | |||
Praha-Smíchov | 7.20 | 7.21 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.28 | 1b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök