Os 9761 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Peruc | 16.19 | 1 | |||
Telce | x | 16.23 | 16.23 | ||
Vrbičany | x | 16.25 | 16.25 | ||
Klobuky v Čechách | 16.28 | 16.28 | 1 | ||
Páleček | x | 16.32 | 16.32 | ||
Zlonice | 16.36 | 16.41 | 1 | ||
Královice u Zlonic | x | 16.47 | 16.47 | ||
Slaný | 16.53 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci