..: Trasa vlaku Os 9716 - JŘ 2020 :..
Os 9716
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   17.51 11a
  Kralupy nad Vltavou předměstí  17.54 17.55 2
  Zeměchy x17.57 17.57 
  Olovnice  17.59 18.00 1
  Neuměřice x18.03 18.03 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x18.05 18.05 
  Zvoleněves  18.08 18.09 1
  Podlešín  18.12 18.17 3
  Slaný předměstí x18.22 18.22 1
  Slaný  18.26 18.27 1
  Královice u Zlonic x18.33 18.33 
  Zlonice  18.39 18.40 1
  Páleček x18.44 18.44 
  Klobuky v Čechách  18.47 18.48 1
  Vrbičany x18.50 18.50 
  Telce x18.53 18.53 
  Peruc  18.57 18.58 1
  Vrbno nad Lesy  19.03 19.03 1
  Chlumčany u Loun  19.13 19.14 1
  Louny  19.17  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy