Os 9713 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 14.39 | 1 | |||
Chlumčany u Loun | 14.42 | 14.43 | 1 | ||
Vrbno nad Lesy | 14.53 | 14.53 | 1 | ||
Peruc | 14.58 | 14.59 | 1 | ||
Telce | x | 15.03 | 15.03 | ||
Vrbičany | x | 15.05 | 15.05 | ||
Klobuky v Čechách | 15.08 | 15.08 | 1 | ||
Páleček | x | 15.12 | 15.12 | ||
Zlonice | 15.16 | 15.16 | 1 | ||
Královice u Zlonic | x | 15.22 | 15.22 | ||
Slaný | 15.28 | 15.37 | 1 | ||
Slaný předměstí | x | 15.40 | 15.40 | 1 | |
Podlešín | 15.45 | 15.45 | 1 | ||
Zvoleněves | 15.49 | 15.49 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | x | 15.52 | 15.52 | ||
Neuměřice | x | 15.54 | 15.54 | ||
Olovnice | 15.57 | 16.00 | 1 | ||
Zeměchy | x | 16.02 | 16.02 | ||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 16.04 | 16.05 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 16.09 | 11a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci