..: Trasa vlaku Os 9713 - JŘ 2020 :..
Os 9713
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   14.39 1
  Chlumčany u Loun  14.42 14.43 1
  Vrbno nad Lesy  14.53 14.53 1
  Peruc  14.58 14.59 1
  Telce x15.03 15.03 
  Vrbičany x15.05 15.05 
  Klobuky v Čechách  15.08 15.08 1
  Páleček x15.12 15.12 
  Zlonice  15.16 15.16 1
  Královice u Zlonic x15.22 15.22 
  Slaný  15.28 15.37 1
  Slaný předměstí x15.40 15.40 1
  Podlešín  15.45 15.45 1
  Zvoleněves  15.49 15.49 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x15.52 15.52 
  Neuměřice x15.54 15.54 
  Olovnice  15.57 16.00 1
  Zeměchy x16.02 16.02 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  16.04 16.05 1
  Kralupy nad Vltavou  16.09  11a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster