Os 9709 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 12.39 | 1 | |||
Chlumčany u Loun | 12.42 | 12.43 | 1 | ||
Vrbno nad Lesy | 12.53 | 12.53 | 1 | ||
Peruc | 12.58 | 12.59 | 1 | ||
Telce | x | 13.03 | 13.03 | ||
Vrbičany | x | 13.05 | 13.05 | ||
Klobuky v Čechách | 13.08 | 13.08 | 1 | ||
Páleček | x | 13.12 | 13.12 | ||
Zlonice | 13.16 | 13.17 | 1 | ||
Královice u Zlonic | x | 13.23 | 13.23 | ||
Slaný | 13.29 | 13.37 | 1 | ||
Slaný předměstí | x | 13.40 | 13.40 | 1 | |
Podlešín | 13.45 | 13.45 | 1 | ||
Zvoleněves | 13.49 | 13.49 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | x | 13.52 | 13.52 | ||
Neuměřice | x | 13.54 | 13.54 | ||
Olovnice | 13.57 | 14.00 | 1 | ||
Zeměchy | x | 14.02 | 14.02 | ||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 14.04 | 14.05 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 14.09 | 11a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök