..: Trasa vlaku Os 9709 - JŘ 2020 :..
Os 9709
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   12.39 1
  Chlumčany u Loun  12.42 12.43 1
  Vrbno nad Lesy  12.53 12.53 1
  Peruc  12.58 12.59 1
  Telce x13.03 13.03 
  Vrbičany x13.05 13.05 
  Klobuky v Čechách  13.08 13.08 1
  Páleček x13.12 13.12 
  Zlonice  13.16 13.17 1
  Královice u Zlonic x13.23 13.23 
  Slaný  13.29 13.37 1
  Slaný předměstí x13.40 13.40 1
  Podlešín  13.45 13.45 1
  Zvoleněves  13.49 13.49 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x13.52 13.52 
  Neuměřice x13.54 13.54 
  Olovnice  13.57 14.00 1
  Zeměchy x14.02 14.02 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  14.04 14.05 1
  Kralupy nad Vltavou  14.09  11a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster