..: Trasa vlaku Os 9543 - JŘ 2020 :..
Os 9543
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mělník   6.49 3
  Všetaty  6.58 7.00 18
  Tišice x7.03 7.03 
  Neratovice  7.07 7.09 1
  Neratovice sídliště x7.11 7.11 
  Kojetice u Prahy x7.14 7.14 
  Zlonín x7.17 7.17 
  Měšice u Prahy  7.19 7.21 1
  Hovorčovice x7.25 7.25 
  Praha-Čakovice  7.29 7.29 1
  Praha-Kbely x7.33 7.33 
  Praha-Satalice  7.35 7.38 1
  Praha-Vysočany  7.45 7.47 4
  Praha Masarykovo nádraží  7.53  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster