Os 9536 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 2xBdtn756 + 750.7 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.46 | 1 | |||
Praha-Vysočany | 18.53 | 18.53 | 3 | ||
Praha-Satalice | 19.02 | 19.04 | 1 | ||
Praha-Kbely | x | 19.07 | 19.07 | ||
Praha-Čakovice | 19.11 | 19.12 | 1 | ||
Hovorčovice | x | 19.17 | 19.17 | ||
Měšice u Prahy | 19.20 | 19.20 | 1 | ||
Zlonín | x | 19.22 | 19.22 | ||
Kojetice u Prahy | x | 19.25 | 19.25 | ||
Neratovice sídliště | x | 19.28 | 19.28 | ||
Neratovice | 19.31 | 19.32 | 1 | ||
Tišice | x | 19.35 | 19.35 | ||
Všetaty | 19.39 | 19.40 | 16a | ||
Mělník | 19.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök