..: Trasa vlaku Os 9536 - JŘ 2020 :..
Os 9536
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 2xBdtn756 + 750.7  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   18.46 1
  Praha-Vysočany  18.53 18.53 3
  Praha-Satalice  19.02 19.04 1
  Praha-Kbely x19.07 19.07 
  Praha-Čakovice  19.11 19.12 1
  Hovorčovice x19.17 19.17 
  Měšice u Prahy  19.20 19.20 1
  Zlonín x19.22 19.22 
  Kojetice u Prahy x19.25 19.25 
  Neratovice sídliště x19.28 19.28 
  Neratovice  19.31 19.32 1
  Tišice x19.35 19.35 
  Všetaty  19.39 19.40 16a
  Mělník  19.49  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster