Os 9535 | |
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 18.10 | 3 | |||
Malý Újezd | x | 18.14 | 18.14 | ||
Všetaty | 18.21 | 18.23 | 18 | ||
Tišice | x | 18.26 | 18.26 | ||
Neratovice | 18.30 | 18.36 | 1 | ||
Neratovice sídliště | x | 18.38 | 18.38 | ||
Kojetice u Prahy | x | 18.41 | 18.41 | ||
Zlonín | x | 18.44 | 18.44 | ||
Měšice u Prahy | 18.46 | 18.49 | 1 | ||
Hovorčovice | x | 18.52 | 18.52 | ||
Praha-Čakovice | 18.56 | 18.57 | 1 | ||
Praha-Kbely | x | 19.00 | 19.00 | ||
Praha-Satalice | 19.03 | 19.06 | 1 | ||
Praha-Vysočany | 19.13 | 19.14 | 4 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.20 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy