..: Trasa vlaku Os 9535 - JŘ 2020 :..
Os 9535
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn756 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mělník   18.10 3
  Malý Újezd x18.14 18.14 
  Všetaty  18.21 18.23 18
  Tišice x18.26 18.26 
  Neratovice  18.30 18.36 1
  Neratovice sídliště x18.38 18.38 
  Kojetice u Prahy x18.41 18.41 
  Zlonín x18.44 18.44 
  Měšice u Prahy  18.46 18.49 1
  Hovorčovice x18.52 18.52 
  Praha-Čakovice  18.56 18.57 1
  Praha-Kbely x19.00 19.00 
  Praha-Satalice  19.03 19.06 1
  Praha-Vysočany  19.13 19.14 4
  Praha Masarykovo nádraží  19.20  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster