..: Trasa vlaku Os 9534 - JŘ 2020 :..
Os 9534
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 2xBdtn756 + 750.7  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   16.46 1
  Praha-Vysočany  16.53 16.53 3
  Praha-Satalice  17.02 17.04 1
  Praha-Kbely x17.07 17.07 
  Praha-Čakovice  17.11 17.12 1
  Hovorčovice x17.17 17.17 
  Měšice u Prahy  17.20 17.20 1
  Zlonín x17.22 17.22 
  Kojetice u Prahy x17.25 17.25 
  Neratovice sídliště x17.28 17.28 
  Neratovice  17.31 17.32 1
  Tišice x17.35 17.35 
  Všetaty  17.39 17.40 16a
  Malý Újezd x17.47 17.47 
  Mělník  17.51  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster