Os 9526 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.46 | 1 | |||
Praha-Vysočany | 8.53 | 8.53 | 3 | ||
Praha-Satalice | 9.02 | 9.04 | 1 | ||
Praha-Kbely | x | 9.07 | 9.07 | ||
Praha-Čakovice | 9.11 | 9.12 | 1 | ||
Hovorčovice | x | 9.17 | 9.17 | ||
Měšice u Prahy | 9.20 | 9.20 | 1 | ||
Zlonín | x | 9.22 | 9.22 | ||
Kojetice u Prahy | x | 9.25 | 9.25 | ||
Neratovice sídliště | x | 9.28 | 9.28 | ||
Neratovice | 9.31 | 9.32 | 1 | ||
Tišice | x | 9.35 | 9.35 | ||
Všetaty | 9.39 | 9.40 | 16a | ||
Malý Újezd | x | 9.47 | 9.47 | ||
Mělník | 9.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia