..: Trasa vlaku Os 9526 - JŘ 2020 :..
Os 9526
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   8.46 1
  Praha-Vysočany  8.53 8.53 3
  Praha-Satalice  9.02 9.04 1
  Praha-Kbely x9.07 9.07 
  Praha-Čakovice  9.11 9.12 1
  Hovorčovice x9.17 9.17 
  Měšice u Prahy  9.20 9.20 1
  Zlonín x9.22 9.22 
  Kojetice u Prahy x9.25 9.25 
  Neratovice sídliště x9.28 9.28 
  Neratovice  9.31 9.32 1
  Tišice x9.35 9.35 
  Všetaty  9.39 9.40 16a
  Malý Újezd x9.47 9.47 
  Mělník  9.51  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster