..: Trasa vlaku Os 9522 - JŘ 2020 :..
Os 9522
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   2.33 20b
  Praha-Vysočany  2.39 2.40 3
  Praha-Satalice  2.49 2.49 1
  Praha-Kbely x2.52 2.52 
  Praha-Čakovice  2.56 2.56 1
  Hovorčovice x3.01 3.01 
  Měšice u Prahy  3.04 3.04 1
  Zlonín x3.06 3.06 
  Kojetice u Prahy x3.09 3.09 
  Neratovice sídliště x3.12 3.12 
  Neratovice  3.15 3.16 1
  Tišice x3.19 3.19 
  Všetaty  3.23 3.24 16a
  Malý Újezd x3.30 3.30 
  Mělník  3.34  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster