Os 9422 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Milovice | 14.47 | 2 | |||
Lysá nad Labem | 14.53 | 14.54 | 4 | ||
Čelákovice-Jiřina | 15.00 | 15.00 | |||
Čelákovice | 15.02 | 15.03 | 2 | ||
Mstětice | 15.08 | 15.08 | 2 | ||
Zeleneč | 15.10 | 15.10 | |||
Praha-Horní Počernice | 15.14 | 15.15 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 15.23 | 15.24 | 4 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.30 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci