..: Trasa vlaku Os 9419 - JŘ 2020 :..
Os 9419
Řazení vlaku: 2x471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   14.22 3
  Praha-Vysočany  14.29 14.30 3
  Praha-Horní Počernice  14.37 14.38 1
  Zeleneč  14.42 14.42 
  Mstětice  14.44 14.44 1
  Čelákovice  14.50 14.51 1
  Čelákovice-Jiřina  14.53 14.53 
  Lysá nad Labem  14.59 15.00 3
  Milovice  15.06  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster