..: Trasa vlaku Os 9410 - JŘ 2020 :..
Os 9410
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Milovice   8.47 2
  Lysá nad Labem  8.53 8.54 4
  Čelákovice-Jiřina  9.00 9.00 
  Čelákovice  9.02 9.03 2
  Zeleneč  9.10 9.10 
  Praha-Horní Počernice  9.14 9.15 2
  Praha-Vysočany  9.23 9.24 4
  Praha Masarykovo nádraží  9.30  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster