Os 9333 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.00 | 2 | |||
Praha-Libeň | 14.05 | 14.06 | 3 | ||
Praha-Kyje | 14.09 | 14.09 | |||
Praha-Dolní Počernice | 14.11 | 14.11 | |||
Praha-Běchovice | 14.14 | 14.15 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 14.16 | 14.16 | |||
Praha-Klánovice | 14.19 | 14.19 | |||
Úvaly | 14.24 | 14.25 | 1c | ||
Tuklaty | 14.28 | 14.28 | |||
Rostoklaty | 14.31 | 14.31 | |||
Český Brod | 14.35 | 14.38 | 3 | ||
Klučov | 14.41 | 14.41 | |||
Poříčany | 14.44 | 14.45 | 1 | ||
Tatce | 14.49 | 14.49 | |||
Pečky | 14.52 | 14.55 | 3 | ||
Cerhenice | 14.58 | 14.58 | |||
Velim | 15.01 | 15.02 | 1 | ||
Nová Ves u Kolína | 15.04 | 15.04 | |||
Kolín zastávka | 15.08 | 15.08 | |||
Kolín | 15.11 | 100a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia