R 916 „Bouzov“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xB249 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.58 | 5 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 6.14 | 6.16 | 1 | ||
Nezamyslice | 6.35 | 6.37 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 6.44 | 6.47 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 6.55 | 7.00 | 1 | ||
Křenovice horní nádraží | 7.18 | 7.18 | 1 | ||
Újezd u Brna | 7.25 | 7.25 | |||
Brno-Chrlice | 7.33 | 7.33 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.43 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci