Os 9143 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 14.40 | 5 | |||
Čelákovice-Jiřina | 14.46 | 14.46 | |||
Čelákovice | 14.48 | 14.49 | 2 | ||
Zeleneč | 14.55 | 14.55 | |||
Praha-Horní Počernice | 14.59 | 15.00 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 15.08 | 15.09 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.15 | 15.17 | 32 | ||
Praha-Vršovice | 15.21 | 15.22 | 1 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 15.26 | 15.26 | |||
Praha-Hostivař | 15.31 | 15.32 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 15.34 | 15.34 | |||
Praha-Uhříněves | 15.37 | 15.38 | 1 | ||
Praha-Kolovraty | 15.41 | 15.41 | |||
Říčany | 15.44 | 15.45 | 1 | ||
Světice | 15.48 | 15.48 | |||
Strančice | 15.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci