R 908 „Bouzov“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + B249 + Bdtee276 + Bd264 + AB349 + Bdtee276 + Bd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 12.09 | 4 | |||
Postřelmov | 12.15 | 12.16 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 12.22 | 12.34 | 6 | ||
Mohelnice | 12.41 | 12.42 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.00 | 13.06 | 3 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 13.22 | 13.23 | 1 | ||
Nezamyslice | 13.38 | 13.39 | 1 | ||
Ivanovice na Hané | 13.45 | 13.47 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 13.56 | 14.00 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 14.43 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia