..: Trasa vlaku Os 9074 - JŘ 2020 :..
Os 9074
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   21.05 5b
  Poříčí nad Sázavou x21.08 21.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x21.12 21.12 
  Pecerady x21.16 21.16 1
  Týnec nad Sázavou  21.20 21.40 1
  Chrást nad Sázavou x21.42 21.42 
  Krhanice x21.46 21.46 1
  Prosečnice x21.50 21.50 
  Kamenný Přívoz x21.53 21.53 1
  Jílové u Prahy  21.57 22.03 1
  Luka pod Medníkem x22.08 22.08 
  Petrov u Prahy x22.14 22.14 
  Petrov-Chlomek x22.17 22.17 
  Davle  22.20 22.21 3
  Skochovice x22.27 22.27 
  Vrané nad Vltavou  22.30 22.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x22.34 22.34 
  Praha-Zbraslav  22.38 22.38 1
  Praha-Komořany x22.41 22.41 
  Praha-Modřany zastávka  22.44 22.44 1a
  Praha-Braník  22.48 22.48 1
  Praha-Krč  22.52 22.52 1
  Praha-Kačerov  22.55 22.55 
  Praha-Vršovice  22.59 23.03 9
  Praha hlavní nádraží  23.07  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster