..: Trasa vlaku Os 9072 - JŘ 2020 :..
Os 9072
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   19.05 5b
  Poříčí nad Sázavou x19.08 19.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x19.12 19.12 
  Pecerady x19.16 19.16 1
  Týnec nad Sázavou  19.20 19.45 1
  Chrást nad Sázavou x19.47 19.47 
  Krhanice x19.51 19.51 1
  Prosečnice x19.55 19.55 
  Kamenný Přívoz x19.58 19.58 1
  Jílové u Prahy  20.02 20.03 1
  Luka pod Medníkem x20.08 20.08 
  Petrov u Prahy x20.14 20.14 
  Petrov-Chlomek x20.17 20.17 
  Davle  20.20 20.21 3
  Skochovice x20.27 20.27 
  Vrané nad Vltavou  20.30 20.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x20.34 20.34 
  Praha-Zbraslav  20.38 20.38 1
  Praha-Komořany x20.41 20.41 
  Praha-Modřany zastávka  20.44 20.44 1a
  Praha-Braník  20.48 20.48 1
  Praha-Krč  20.52 20.52 1
  Praha-Kačerov  20.55 20.55 
  Praha-Vršovice  20.59 21.03 9
  Praha hlavní nádraží  21.07  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia