..: Trasa vlaku Os 9070 - JŘ 2020 :..
Os 9070
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   18.08 5b
  Poříčí nad Sázavou x18.11 18.11 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x18.15 18.15 
  Pecerady x18.19 18.19 1
  Týnec nad Sázavou  18.23 18.45 1
  Chrást nad Sázavou x18.47 18.47 
  Krhanice x18.51 18.51 1
  Prosečnice x18.55 18.55 
  Kamenný Přívoz x18.58 18.58 1
  Jílové u Prahy  19.02 19.03 1
  Luka pod Medníkem x19.08 19.08 
  Petrov u Prahy x19.14 19.14 
  Petrov-Chlomek x19.17 19.17 
  Davle  19.20 19.21 3
  Skochovice x19.27 19.27 
  Vrané nad Vltavou  19.30 19.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x19.34 19.34 
  Praha-Zbraslav  19.38 19.38 1
  Praha-Komořany x19.41 19.41 
  Praha-Modřany zastávka  19.44 19.44 1a
  Praha-Braník  19.48 19.48 1
  Praha-Krč  19.52 19.52 1
  Praha-Kačerov  19.55 19.55 
  Praha-Vršovice  19.59 20.03 9
  Praha hlavní nádraží  20.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia