..: Trasa vlaku Os 9067 - JŘ 2020 :..
Os 9067
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   16.30 11
  Praha-Kačerov  16.34 16.34 
  Praha-Krč  16.38 16.38 1
  Praha-Braník  16.42 16.42 1
  Praha-Modřany zastávka  16.46 16.46 9a
  Praha-Komořany x16.49 16.49 
  Praha-Zbraslav  16.53 16.53 1
  Dolní Břežany-Jarov x16.57 16.57 
  Vrané nad Vltavou  17.00 17.01 1
  Skochovice x17.04 17.04 
  Davle  17.10 17.11 3
  Petrov-Chlomek x17.14 17.14 
  Petrov u Prahy x17.17 17.17 
  Luka pod Medníkem x17.23 17.23 
  Jílové u Prahy  17.28 17.31 1
  Kamenný Přívoz x17.36 17.36 1
  Prosečnice x17.39 17.39 
  Krhanice x17.43 17.43 1
  Chrást nad Sázavou x17.46 17.46 
  Týnec nad Sázavou  17.49 17.49 1
  Pecerady x17.53 17.53 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x17.58 17.58 
  Poříčí nad Sázavou x18.01 18.01 
  Čerčany  18.05  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök