Os 9067 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 16.30 | 11 | |||
Praha-Kačerov | 16.34 | 16.34 | |||
Praha-Krč | 16.38 | 16.38 | 1 | ||
Praha-Braník | 16.42 | 16.42 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 16.46 | 16.46 | 9a | ||
Praha-Komořany | x | 16.49 | 16.49 | ||
Praha-Zbraslav | 16.53 | 16.53 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 16.57 | 16.57 | ||
Vrané nad Vltavou | 17.00 | 17.01 | 1 | ||
Skochovice | x | 17.04 | 17.04 | ||
Davle | 17.10 | 17.11 | 3 | ||
Petrov-Chlomek | x | 17.14 | 17.14 | ||
Petrov u Prahy | x | 17.17 | 17.17 | ||
Luka pod Medníkem | x | 17.23 | 17.23 | ||
Jílové u Prahy | 17.28 | 17.31 | 1 | ||
Kamenný Přívoz | x | 17.36 | 17.36 | 1 | |
Prosečnice | x | 17.39 | 17.39 | ||
Krhanice | x | 17.43 | 17.43 | 1 | |
Chrást nad Sázavou | x | 17.46 | 17.46 | ||
Týnec nad Sázavou | 17.49 | 17.49 | 1 | ||
Pecerady | x | 17.53 | 17.53 | 1 | |
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 17.58 | 17.58 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 18.01 | 18.01 | ||
Čerčany | 18.05 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci