Os 9062 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 13.05 | 5b | |||
Poříčí nad Sázavou | x | 13.08 | 13.08 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 13.12 | 13.12 | ||
Pecerady | x | 13.16 | 13.16 | 1 | |
Týnec nad Sázavou | 13.20 | 13.45 | 1 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 13.47 | 13.47 | ||
Krhanice | x | 13.51 | 13.51 | 1 | |
Prosečnice | x | 13.55 | 13.55 | ||
Kamenný Přívoz | x | 13.58 | 13.58 | 1 | |
Jílové u Prahy | 14.02 | 14.03 | 1 | ||
Luka pod Medníkem | x | 14.08 | 14.08 | ||
Petrov u Prahy | x | 14.14 | 14.14 | ||
Petrov-Chlomek | x | 14.17 | 14.17 | ||
Davle | 14.20 | 14.21 | 3 | ||
Skochovice | x | 14.27 | 14.27 | ||
Vrané nad Vltavou | 14.30 | 14.31 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 14.34 | 14.34 | ||
Praha-Zbraslav | 14.38 | 14.38 | 1 | ||
Praha-Komořany | x | 14.41 | 14.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | 14.44 | 14.44 | 1a | ||
Praha-Braník | 14.48 | 14.48 | 1 | ||
Praha-Krč | 14.52 | 14.52 | 1 | ||
Praha-Kačerov | 14.55 | 14.55 | |||
Praha-Vršovice | 14.59 | 15.03 | 9 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.07 | 24b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci