..: Trasa vlaku Os 9061 - JŘ 2020 :..
Os 9061
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   10.54 8b
  Praha-Vršovice  10.58 11.00 11
  Praha-Kačerov  11.04 11.04 
  Praha-Krč  11.08 11.08 1
  Praha-Braník  11.12 11.13 1
  Praha-Modřany zastávka  11.16 11.17 9a
  Praha-Komořany x11.20 11.20 
  Praha-Zbraslav  11.23 11.24 1
  Dolní Břežany-Jarov x11.28 11.28 
  Vrané nad Vltavou  11.31 11.32 1
  Skochovice x11.35 11.35 
  Davle  11.41 11.42 3
  Petrov-Chlomek x11.45 11.45 
  Petrov u Prahy x11.48 11.48 
  Luka pod Medníkem x11.54 11.54 
  Jílové u Prahy  11.59 12.00 1
  Kamenný Přívoz x12.05 12.05 1
  Prosečnice x12.08 12.08 
  Krhanice x12.12 12.12 1
  Chrást nad Sázavou x12.15 12.15 
  Týnec nad Sázavou  12.18 12.39 1
  Pecerady x12.42 12.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x12.47 12.47 
  Poříčí nad Sázavou x12.50 12.50 
  Čerčany  12.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster