..: Trasa vlaku Os 9060 - JŘ 2020 :..
Os 9060
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   11.05 5b
  Poříčí nad Sázavou  11.08 11.09 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  11.12 11.12 
  Pecerady  11.16 11.17 1
  Týnec nad Sázavou  11.20 11.21 1
  Chrást nad Sázavou  11.23 11.24 
  Krhanice  11.27 11.28 1
  Prosečnice  11.31 11.32 
  Kamenný Přívoz  11.34 11.35 1
  Jílové u Prahy  11.39 12.03 1
  Luka pod Medníkem  12.08 12.09 
  Petrov u Prahy  12.14 12.14 
  Petrov-Chlomek  12.17 12.17 
  Davle  12.20 12.21 3
  Skochovice  12.27 12.27 
  Vrané nad Vltavou  12.30 12.31 1
  Dolní Břežany-Jarov  12.34 12.35 
  Praha-Zbraslav  12.38 12.39 1
  Praha-Komořany  12.42 12.42 
  Praha-Modřany zastávka  12.44 12.45 1a
  Praha-Braník  12.48 12.49 1
  Praha-Krč  12.52 12.53 1
  Praha-Kačerov  12.55 12.56 
  Praha-Vršovice  13.00 13.03 9
  Praha hlavní nádraží  13.07  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök