..: Trasa vlaku Os 9059 - JŘ 2020 :..
Os 9059
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   9.54 8
  Praha-Vršovice  9.58 10.00 11
  Praha-Kačerov  10.04 10.04 
  Praha-Krč  10.07 10.07 1
  Praha-Braník  10.11 10.11 1
  Praha-Modřany zastávka  10.14 10.14 9a
  Praha-Komořany x10.17 10.17 
  Praha-Zbraslav  10.20 10.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x10.24 10.24 
  Vrané nad Vltavou  10.28 10.31 1
  Skochovice x10.33 10.33 
  Davle  10.39 10.40 3
  Petrov-Chlomek x10.43 10.43 
  Petrov u Prahy x10.46 10.46 
  Luka pod Medníkem x10.51 10.51 
  Jílové u Prahy  10.57 11.03 1
  Kamenný Přívoz x11.07 11.07 1
  Prosečnice x11.10 11.10 
  Krhanice x11.14 11.14 1
  Chrást nad Sázavou x11.17 11.17 
  Týnec nad Sázavou  11.20 11.39 1
  Pecerady x11.42 11.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x11.47 11.47 
  Poříčí nad Sázavou x11.50 11.50 
  Čerčany  11.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster