..: Trasa vlaku Os 9058 - JŘ 2020 :..
Os 9058
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   9.35 5b
  Poříčí nad Sázavou x9.38 9.38 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x9.42 9.42 
  Pecerady x9.46 9.46 1
  Týnec nad Sázavou  9.50 9.51 1
  Chrást nad Sázavou x9.53 9.53 
  Krhanice x9.57 9.57 1
  Prosečnice x10.01 10.01 
  Kamenný Přívoz x10.04 10.04 1
  Jílové u Prahy  10.09 11.03 1
  Luka pod Medníkem x11.08 11.08 
  Petrov u Prahy x11.14 11.14 
  Petrov-Chlomek x11.17 11.17 
  Davle  11.20 11.21 3
  Skochovice x11.27 11.27 
  Vrané nad Vltavou  11.30 11.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x11.34 11.34 
  Praha-Zbraslav  11.38 11.38 1
  Praha-Komořany x11.41 11.41 
  Praha-Modřany zastávka  11.44 11.44 1a
  Praha-Braník  11.48 11.48 1
  Praha-Krč  11.52 11.52 1
  Praha-Kačerov  11.55 11.55 
  Praha-Vršovice  11.59 12.03 9
  Praha hlavní nádraží  12.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster