..: Trasa vlaku Os 9057 - JŘ 2020 :..
Os 9057
Řazení vlaku: 749 + 2xBdmteeo296  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   9.23 8
  Praha-Vršovice  9.27 9.28 11
  Praha-Kačerov  9.32 9.32 
  Praha-Krč  9.36 9.36 1
  Praha-Braník  9.40 9.41 1
  Praha-Modřany zastávka  9.44 9.45 9a
  Praha-Komořany  9.47 9.48 
  Praha-Zbraslav  9.51 9.52 1
  Dolní Břežany-Jarov  9.55 9.56 
  Vrané nad Vltavou  9.59 10.00 1
  Skochovice  10.03 10.03 
  Davle  10.09 10.10 3
  Petrov-Chlomek  10.13 10.13 
  Petrov u Prahy  10.16 10.16 
  Luka pod Medníkem  10.21 10.22 
  Jílové u Prahy  10.27 10.28 1
  Kamenný Přívoz  10.32 10.33 1
  Prosečnice  10.35 10.36 
  Krhanice  10.39 10.40 1
  Chrást nad Sázavou  10.43 10.43 
  Týnec nad Sázavou  10.46 10.47 1
  Pecerady  10.50 10.51 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  10.55 10.56 
  Poříčí nad Sázavou  10.58 10.59 
  Čerčany  11.03  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök