..: Trasa vlaku Os 9056 - JŘ 2020 :..
Os 9056
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   8.05 5b
  Poříčí nad Sázavou x8.08 8.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x8.12 8.12 
  Pecerady x8.16 8.16 1
  Týnec nad Sázavou  8.20 8.21 1
  Chrást nad Sázavou x8.23 8.23 
  Krhanice x8.27 8.27 1
  Prosečnice x8.31 8.31 
  Kamenný Přívoz x8.34 8.34 1
  Jílové u Prahy  8.39 8.54 1
  Luka pod Medníkem x8.59 8.59 
  Petrov u Prahy x9.04 9.04 
  Petrov-Chlomek x9.07 9.07 
  Davle  9.10 9.21 3
  Skochovice x9.27 9.27 
  Vrané nad Vltavou  9.30 9.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x9.34 9.34 
  Praha-Zbraslav  9.38 9.38 1
  Praha-Komořany x9.41 9.41 
  Praha-Modřany zastávka  9.44 9.44 1a
  Praha-Braník  9.48 9.48 1
  Praha-Krč  9.52 9.52 1
  Praha-Kačerov  9.55 9.55 
  Praha-Vršovice  9.59 10.03 9
  Praha hlavní nádraží  10.07  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy