..: Trasa vlaku Os 9050 - JŘ 2020 :..
Os 9050
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   3.55 5b
  Poříčí nad Sázavou x3.58 3.58 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x4.02 4.02 
  Pecerady x4.06 4.06 1
  Týnec nad Sázavou  4.10 4.15 1
  Chrást nad Sázavou x4.17 4.17 
  Krhanice x4.21 4.21 1
  Prosečnice x4.25 4.25 
  Kamenný Přívoz x4.28 4.28 1
  Jílové u Prahy  4.32 4.33 1
  Luka pod Medníkem x4.38 4.38 
  Petrov u Prahy x4.44 4.44 
  Petrov-Chlomek x4.47 4.47 
  Davle  4.50 4.51 3
  Skochovice x4.57 4.57 
  Vrané nad Vltavou  5.00 5.01 1
  Dolní Břežany-Jarov x5.04 5.04 
  Praha-Zbraslav  5.08 5.08 1
  Praha-Komořany x5.11 5.11 
  Praha-Modřany zastávka  5.14 5.14 1a
  Praha-Braník  5.18 5.18 1
  Praha-Krč  5.22 5.22 1
  Praha-Kačerov  5.25 5.25 
  Praha-Vršovice  5.29 5.33 9
  Praha hlavní nádraží  5.37  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy