..: Trasa vlaku Os 9049 - JŘ 2020 :..
Os 9049
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   2.30 8
  Praha-Vršovice  2.34 2.35 11
  Praha-Kačerov  2.39 2.39 
  Praha-Krč  2.42 2.42 1
  Praha-Braník  2.46 2.46 1
  Praha-Modřany zastávka  2.49 2.49 9a
  Praha-Komořany x2.51 2.51 
  Praha-Zbraslav  2.54 2.54 1
  Dolní Břežany-Jarov x2.58 2.58 
  Vrané nad Vltavou  3.01 3.01 1
  Skochovice x3.04 3.04 
  Davle x3.10 3.10 3
  Petrov-Chlomek x3.13 3.13 
  Petrov u Prahy x3.16 3.16 
  Luka pod Medníkem x3.20 3.20 
  Jílové u Prahy x3.26 3.26 1
  Kamenný Přívoz x3.30 3.30 1
  Prosečnice x3.32 3.32 
  Krhanice x3.36 3.36 1
  Chrást nad Sázavou x3.39 3.39 
  Týnec nad Sázavou x3.41 3.41 1
  Pecerady x3.45 3.45 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x3.49 3.49 
  Poříčí nad Sázavou x3.51 3.51 
  Čerčany  3.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia