..: Trasa vlaku Os 9025 - JŘ 2020 :..
Os 9025
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   22.54 8
  Praha-Vršovice  22.58 23.00 11
  Praha-Kačerov  23.04 23.04 
  Praha-Krč  23.07 23.07 1
  Praha-Braník  23.11 23.11 1
  Praha-Modřany zastávka  23.14 23.14 9a
  Praha-Komořany x23.17 23.17 
  Praha-Zbraslav  23.20 23.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x23.24 23.24 
  Vrané nad Vltavou  23.28 23.31 1
  Skochovice x23.33 23.33 
  Davle  23.39 23.40 3
  Petrov-Chlomek x23.43 23.43 
  Petrov u Prahy x23.46 23.46 
  Luka pod Medníkem x23.51 23.51 
  Jílové u Prahy  23.57 23.58 1
  Kamenný Přívoz x0.02 0.02 1
  Prosečnice x0.05 0.05 
  Krhanice x0.09 0.09 1
  Chrást nad Sázavou x0.12 0.12 
  Týnec nad Sázavou  0.15 0.16 1
  Pecerady x0.19 0.19 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x0.23 0.23 
  Poříčí nad Sázavou x0.26 0.26 
  Čerčany  0.30  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci