..: Trasa vlaku Os 9020 - JŘ 2020 :..
Os 9020
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   17.05 5b
  Poříčí nad Sázavou x17.08 17.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x17.12 17.12 
  Pecerady x17.16 17.16 1
  Týnec nad Sázavou  17.20 17.21 1
  Chrást nad Sázavou x17.23 17.23 
  Krhanice x17.27 17.27 1
  Prosečnice x17.31 17.31 
  Kamenný Přívoz x17.34 17.34 1
  Jílové u Prahy  17.39 18.03 1
  Luka pod Medníkem x18.08 18.08 
  Petrov u Prahy x18.14 18.14 
  Petrov-Chlomek x18.17 18.17 
  Davle  18.20 18.21 3
  Skochovice x18.27 18.27 
  Vrané nad Vltavou  18.30 18.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x18.34 18.34 
  Praha-Zbraslav  18.38 18.38 1
  Praha-Komořany x18.41 18.41 
  Praha-Modřany zastávka  18.44 18.44 1a
  Praha-Braník  18.48 18.48 1
  Praha-Krč  18.52 18.52 1
  Praha-Kačerov  18.55 18.55 
  Praha-Vršovice  18.59 19.03 9
  Praha hlavní nádraží  19.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök